Kariéra v AWD

Společnost AWD Česká republika v současné době nabízí několik kariérních variant pro své potenciální spolupracovníky. Při budování kariéry u holdingu AWD je pro zaměstnance atraktivních hned několik aspektů týkajících se pracovního úvazku. Zaprvé se jedná o přátelské prostředí, které na všech pobočkách díky pozitivní firemní filozofii panuje, dále platové ohodnocení, možnosti kariérního růstu spojené s celoživotním vzděláváním v oblasti finančního poradenství. Neméně zajímavou je i prestiž spojená s prací pro společnost, která je v současné době považována za jedničku na trhu finančního poradenství nejen v České republice, ale v rámci celého svého evropského působení. Kariéru je momentálně možné nastartovat na libovolné pobočce, která se nachází na území České republiky. Hlavním sídlem společnosti je brněnský úřad zastupující společnost AWD pro Českou republiku, kromě této jsou pobočky rovnoměrně situovány ve velkých městech České republiky, tudíž není nutné za prací dalekosáhle dojíždět. Společnost AWD neustále hledá spolupracovníky, kteří rozšiřují týmy zajišťující finanční jistoty svým klientům.

Vyhledávané jsou především pozice „Privátního finančního poradce,“ který je zodpovědný za poskytování služeb přímo klientům, komunikaci s klientelou a shánění nových solventních klientů. Další variantou práce v AWD a jak spolupracovat se společností AWD, je pracovní pozice Reprezentant. Tato pozice spočívá v tom, ž uchazeč je systematicky připravován na své budoucí povolání Finančního poradce společnosti AWD, ale přitom se i nadále věnuje svému povolání, při kterém získává další cenné zkušenosti vhodné pro svou další praxi v rámci společnosti.

Práce v AWD

Další zajímavou funkcí je pozice Manažer obchodního týmu, který nese odpovědnost za kvalitně provedenou práci svých podřízených, kteří pracují jako finanční poradci společnosti AWD. Při plánu budovat si kariéru u společnosti AWD je samozřejmě nutné zkontrolovat webové stránky nebo jinak dostupné informace jednotlivých poboček společnosti AWD, kde by měl potenciální zaměstnanec zájem pracovat. Každá z těchto poboček disponuje v dané době jinými volnými pracovními pozicemi a je možné, že některá místa nebude možné v určité době obsadit. Společnost AWD je svým pracovníkům za kvalitně odvedenou práci na oplátku schopna nabídnout stabilní finanční příjem, který je se zvyšující se kvalifikací a zásadními pracovními úspěchy relevantně zvyšován. K tomu rozsáhlý nefinanční motivační systém, díky kterému jsou pracovníci schopni přijít s ještě zvýšenou efektivitou k vzájemné spokojenosti zaměstnanců, zaměstnavatele a především samotných klientů. Společnost slibuje kvalitní zázemí české servisní centrály, s čímž je spojeno i zázemí analytického tmu přímo na pobočce, které tak finančním poradcům společnosti AWD zásadním způsobem ulehčuje některé úkony spojené s pracovním výkonem.

K tomu patří i logistické zázemí poradenských center na území České republiky a v neposlední řadě je společnost AWD cílevědomým a kariérně orientovaným zaměstnancům schopna poskytnout prvotřídní kvalifikační program poskytovaný holdingovou manažerskou akademií.