HBO Max v TV Hisense: Takhle ho tam dostanete!

Operační systém Hisense

Operační systém Hisense, Vidaa, je známý svou jednoduchostí a přehledností. Nicméně, ne vždy obsahuje HBO Max v základu. Pokud se ptáte, jak nainstalovat HBO Max do TV Hisense, existuje několik možností.

Váš Hisense TV s novějším operačním systémem Vidaa pravděpodobně HBO Max v obchodě s aplikacemi má. V takovém případě stačí aplikaci vyhledat, stáhnout a přihlásit se.

Pokud HBO Max v obchodě s aplikacemi nenajdete, nezoufejte. Stále existuje možnost streamovat HBO Max z vašeho telefonu, tabletu nebo počítače pomocí Chromecastu nebo Apple AirPlay, pokud váš model Hisense TV tyto funkce podporuje.

Vždy se ujistěte, že váš Hisense TV i zařízení, ze kterého chcete streamovat, jsou připojeny ke stejné Wi-Fi síti. Instalace HBO Max do TV Hisense tak může být hračkou i bez přímé podpory aplikace.

Podpora HBO Max

Hisense bohužel nepatří mezi výrobce, jejichž televizory podporují HBO Max napřímo. To znamená, že v obchodě s aplikacemi vašeho Hisense TV aplikaci HBO Max nenajdete. Existuje však několik způsobů, jak si i přesto oblíbené filmy a seriály z produkce HBO užít.

Nejjednodušší je pravděpodobně využití Chromecastu. Pokud ho vaše televize nemá zabudovaný, stačí ho dokoupit a zapojit do HDMI portu. Následně už jen stačí spustit aplikaci HBO Max na vašem telefonu či tabletu a obsah streamovat do televize. Podobně funguje i Apple TV, případně další streamovací zařízení s podporou HBO Max.

Další možností je připojit k televizi notebook pomocí HDMI kabelu a spustit HBO Max v internetovém prohlížeči. Nevýhodou tohoto řešení je menší komfort oproti ovládání přes telefon či ovladač.

Ačkoliv instalace HBO Max do televize Hisense není úplně přímočará, existuje několik způsobů, jak si obsah HBO užít na velké obrazovce. Nezbývá než si vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Hisense Vidaa

Hisense Vidaa je operační systém chytrých televizí Hisense, který nabízí širokou škálu aplikací, včetně streamovacích služeb. Pokud si chcete užít filmy a seriály z HBO Max na vaší Hisense TV s Vidaa, je postup instalace obvykle velmi snadný.

Nejprve se ujistěte, že máte aktivní připojení k internetu. Poté otevřete obchod s aplikacemi na vaší televizi, který se obvykle nazývá "Vidaa Store" nebo "App Store". V obchodě s aplikacemi vyhledejte "HBO Max" pomocí vyhledávacího pole. Pokud aplikaci najdete, klikněte na "Stáhnout" nebo "Instalovat" a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Po dokončení instalace se přihlaste ke svému účtu HBO Max nebo si vytvořte nový, pokud ho ještě nemáte. Nyní byste měli mít přístup k veškerému obsahu HBO Max přímo na vaší Hisense TV s Vidaa.

V některých případech se může stát, že aplikace HBO Max není v obchodě s aplikacemi dostupná. To může být způsobeno starší verzí systému Vidaa nebo regionálními omezeními. V takovém případě bohužel není možné HBO Max na vaší Hisense TV s Vidaa nainstalovat.

Android TV

Televizory Hisense s operačním systémem Android TV obvykle nabízejí HBO Max přímo v obchodě s aplikacemi Google Play Store. Pokud HBO Max v obchodě Google Play Store na vašem televizoru Hisense nenajdete, zkontrolujte, zda máte v televizoru nainstalovanou nejnovější verzi operačního systému. Aktualizaci softwaru provedete v nastavení televizoru. Po aktualizaci by se vám HBO Max mělo zobrazit v obchodě Google Play Store.

Pokud i po aktualizaci systému aplikaci HBO Max v obchodě s aplikacemi nenajdete, je možné, že vaše konkrétní zařízení Hisense s Android TV není oficiálně podporováno. V takovém případě můžete zkusit HBO Max sledovat prostřednictvím streamovacího zařízení, jako je Chromecast s Google TV nebo Xiaomi Mi Box S, které se připojuje k HDMI portu vašeho televizoru a umožňuje vám stahovat a používat aplikace z Google Play Store.

Aktualizace systému

Před instalací HBO Max do vaší televize Hisense se ujistěte, že máte nejnovější verzi operačního systému. Aktualizace systému často obsahují opravy chyb a vylepšení kompatibility, které mohou být nezbytné pro správné fungování aplikace HBO Max. Chcete-li zkontrolovat aktualizace, přejděte v televizi do nastavení systému. Obvykle najdete možnost "Aktualizace softwaru" nebo "Aktualizace systému". Po výběru této možnosti se zobrazí informace o aktuálně nainstalované verzi operačního systému a dostupných aktualizacích. Pokud je k dispozici aktualizace, stáhněte a nainstalujte ji podle pokynů na obrazovce. Po dokončení aktualizace se televize automaticky restartuje. Nyní byste měli být schopni bez problémů nainstalovat a používat aplikaci HBO Max. Pravidelná aktualizace systému vaší televize Hisense vám zajistí přístup k nejnovějším funkcím a vylepšením a zároveň pomůže udržet vaše zařízení v bezpečí.

Obchod s aplikacemi

Televize Hisense obvykle používají operační systém VIDAA, který má vlastní obchod s aplikacemi. Bohužel se může stát, že HBO Max v obchodě s aplikacemi pro váš model Hisense nenajdete. Nezoufejte, existují i jiné způsoby, jak si oblíbené filmy a seriály z HBO Max užít.

Vyhledávání HBO Max

HBO Max na vaší Hisense TV? Žádný problém! I když vaše televize Hisense nemá HBO Max v obchodě s aplikacemi, existuje snadný způsob, jak si ho užít. Stačí vám chytrý telefon, tablet nebo počítač s HBO Max a televize Hisense s funkcí zrcadlení obrazovky. Zrcadlení obrazovky, někdy nazývané screen mirroring, umožňuje zobrazit obsah vašeho zařízení přímo na televizní obrazovce.

Nejdříve se ujistěte, že jsou vaše zařízení (telefon/tablet/počítač a televize Hisense) připojeny ke stejné Wi-Fi síti. Poté aktivujte funkci zrcadlení obrazovky na vaší televizi Hisense. Název této funkce se může lišit v závislosti na modelu vaší televize (např. Screen Mirroring, Miracast, Anyview Cast). Následně spusťte aplikaci HBO Max na vašem telefonu, tabletu nebo počítači a vyhledejte ikonu pro sdílení obrazovky. Po klepnutí na ikonu se zobrazí seznam dostupných zařízení pro zrcadlení. Vyberte vaši televizi Hisense a za okamžik se obsah vašeho zařízení zobrazí na velké obrazovce.

Teď už si stačí jen vybrat váš oblíbený film nebo seriál na HBO Max a užít si sledování!

Instalace aplikace

HBO Max si na televizi Hisense snadno nainstalujete z obchodu s aplikacemi. Nejdříve se ujistěte, že je vaše televize připojena k internetu. Pomocí dálkového ovladače přejděte do obchodu s aplikacemi vaší televize Hisense. Obchod s aplikacemi se obvykle nazývá „App Store“, „Hisense App Store“ nebo něco podobného. V obchodě s aplikacemi vyhledejte „HBO Max“. Do vyhledávacího pole zadejte „HBO Max“ a stiskněte tlačítko pro vyhledávání na dálkovém ovladači. Ve výsledcích vyhledávání by se měla zobrazit aplikace HBO Max. Vyberte aplikaci HBO Max z výsledků vyhledávání. Tím se dostanete na stránku s podrobnostmi o aplikaci. Na stránce s podrobnostmi o aplikaci vyberte možnost „Stáhnout“, „Instalovat“ nebo podobnou možnost. Spuštění stahování a instalace aplikace HBO Max do vaší televize Hisense může chvíli trvat. Po dokončení instalace najdete aplikaci HBO Max v seznamu nainstalovaných aplikací ve vaší televizi Hisense.

Přihlášení k HBO Max

Televize Hisense s operačním systémem VIDAA obvykle nabízí HBO Max přímo v obchodě s aplikacemi. Po instalaci aplikace spusťte HBO Max. Na úvodní obrazovce zvolte „Přihlásit se“ a na televizi se zobrazí kód. Na vašem počítači nebo mobilním telefonu přejděte na stránku a zadejte kód zobrazený na vaší televizi. Následně se přihlaste pomocí údajů k vašemu HBO Max účtu – emailové adresy a hesla. Po úspěšném přihlášení se vám HBO Max na televizi automaticky aktualizuje a budete si moci užívat vaše oblíbené filmy a seriály.

Alternativy instalace

Pokud vaše televize Hisense nepodporuje HBO Max přímo, nezoufejte! Existuje několik alternativních způsobů, jak si oblíbené filmy a seriály užít na velké obrazovce.

Nejjednodušší možností je propojit váš chytrý telefon nebo tablet s televizí pomocí kabelu HDMI. Téměř každý moderní telefon a tablet tuto možnost nabízí. Stačí propojit zařízení kabelem a na televizi vybrat správný vstupní signál. Obraz z vašeho zařízení se pak zobrazí na televizní obrazovce.

Další variantou je využití streamovacího zařízení, jako je Chromecast, Apple TV nebo Roku. Tato zařízení se připojují k HDMI portu vaší televize a umožňují bezdrátově streamovat obsah z telefonu, tabletu nebo počítače. Stačí si stáhnout aplikaci HBO Max do vašeho zařízení a následně ji spustit. V aplikaci by se vám měla zobrazit možnost streamování do vašeho Chromecastu, Apple TV nebo Roku.

Pro majitele herních konzolí PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S je tu další možnost. HBO Max nabízí aplikaci pro všechny zmíněné konzole. Stačí si ji stáhnout z obchodu s aplikacemi vaší konzole, přihlásit se a užívat si sledování.

Ať už zvolíte jakoukoli možnost, instalace HBO Max na vaši televizi Hisense nemusí být žádný problém. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje a pusťte se do sledování!

Chromecast

Chromecast je super vychytávka od Googlu, která ti umožní streamovat HBO Max z telefonu nebo počítače přímo do tvojí Hisense televize. Je to vlastně takový malý přístroj, který se zapojí do HDMI portu na televizi.

Používání je pak brnkačka. Stačí mít nainstalovanou aplikaci HBO Max v telefonu nebo tabletu a klepnout na ikonku přenosu. Chromecast se postará o zbytek a ty si můžeš užívat filmy a seriály na velké obrazovce.

Velkou výhodou je, že Chromecast podporuje spousta zařízení, takže je jedno, jestli používáš Android nebo iOS. Navíc je jeho instalace otázkou pár minut. Stačí ho zapojit do televize, připojit k WiFi a postupovat podle jednoduchých instrukcí v aplikaci.

Pokud tedy hledáš snadný a cenově dostupný způsob, jak si užít HBO Max na své Hisense televizi, Chromecast je skvělou volbou.

Herní konzole

Hisense TV obvykle běží na operačním systému Vidaa, který má vlastní obchod s aplikacemi. Pokud tam HBO Max nenajdete, nezoufejte. Existuje šance, že vaše konzole tuto službu podporuje. Mezi nejoblíbenější herní konzole s podporou HBO Max patří PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Instalace HBO Max na ně je obvykle velmi snadná:

Stačí v obchodě s aplikacemi vaší konzole vyhledat "HBO Max", stáhnout aplikaci a přihlásit se pomocí údajů k vašemu HBO Max účtu. Pokud HBO Max na vaší konzoli nenajdete, je možné, že vaše konzole není podporována nebo je potřeba aktualizovat software konzole na nejnovější verzi.

Používání HBO Max přes herní konzoli může být skvělou alternativou, pokud váš Hisense TV tuto aplikaci přímo nepodporuje. Navíc, herní konzole často poskytují vynikající obrazovou a zvukovou kvalitu, takže si vaše oblíbené filmy a seriály z HBO Max užijete naplno.

HDMI kabel

Při připojování vašeho zařízení k televizi Hisense pro streamování HBO Max je HDMI kabel vaším nejlepším přítelem. Ujistěte se, že máte po ruce kvalitní HDMI kabel, ideálně vysokorychlostní HDMI kabel s Ethernetem, abyste si zajistili nejlepší možnou kvalitu obrazu a zvuku. Propojte jeden konec HDMI kabelu s HDMI portem na vašem zařízení (např. notebook, streamingový box) a druhý konec s dostupným HDMI portem na vaší televizi Hisense. Na televizoru vyberte správný HDMI vstup, abyste zobrazili obrazovku vašeho zařízení.

Nezapomeňte, že ne všechny HDMI kabely jsou si rovny. Starší kabely nemusí podporovat rozlišení 4K nebo HDR, které HBO Max nabízí. Pokud máte potíže s obrazem nebo zvukem, zkuste použít jiný HDMI kabel, abyste zjistili, zda to problém vyřeší.

Bezdrátové streamování

Bezdrátové streamování se stalo nedílnou součástí moderní zábavy a HBO Max není výjimkou. Pokud vlastníte chytrou televizi Hisense, máte štěstí, protože streamování HBO Max je hračka. Existuje několik způsobů, jak na to.

Nejjednodušší je pravděpodobně Chromecast. Pokud ho máte, stačí se ujistit, že je váš telefon nebo tablet připojen ke stejné Wi-Fi síti jako vaše televize Hisense. Poté otevřete aplikaci HBO Max v telefonu, vyberte pořad, který chcete sledovat, a klepněte na ikonu Chromecastu. Vyberte ze seznamu svou televizi Hisense a sledování může začít.

Další možností je Miracast, bezdrátová technologie zabudovaná v mnoha televizích Hisense. Podobně jako u Chromecastu se ujistěte, že je vaše televize i zařízení, ze kterého streamujete, připojené ke stejné Wi-Fi síti. Poté aktivujte Miracast na televizi Hisense (obvykle v nastavení sítě) a vyhledejte zařízení ze svého telefonu nebo tabletu. Po spárování se obrazovka vašeho zařízení zrcadlí na televizi a vy si můžete užívat HBO Max.

Bezdrátové streamování je pohodlný způsob, jak si užít HBO Max na vaší televizi Hisense. Ať už zvolíte Chromecast nebo Miracast, instalace je snadná a rychlá.